Reakcia na: shaggy #2422:
S týmto nesúhlasím. Držal by ťa proti tvojej vôli, ak by napr. bránil v núdzovom otvorení dverí. Ak nevykoná nejaký úkon, ktorý od neho požaduješ, tak sa to podľa mňa nedá kvalifikovať ako obmedzenie osobnej slobody.
To by sme na arrivákov za opačné správanie mohli volať políciu stokrát denne.
Klepeto