Reakcia na: zakaznik #1888:
Zaplatíš rovnakú cenu ale v inej výške ako by povedal jeden mysliteľ ...
Inak, čo som počul info tak na západe ešte nie je dosiahnutá ani istá zlomková úroveň elektromobility a už sú tam obmedzenia pre nabíjanie elektromobilov, kvôli kapacite sietí a čo znesú aký nápor. Nakoniec snáď pochopí aj ten blbec čo vedie (alebo viedol) Moskvu, že rušiť trolejbusy a nahrádzať ich elektrobusmi, kde za jeden trolejbus vyjazdia službu dva elektrobusy bola konina najhrubšieho rangu.
Vôbec ma neprekvapuje, že reaguješ emocionálne miesto spochybnenia niektorého z bodov v článku.
gejza
... 4 Igor Almighty: áno, som červenofašista, od Teba zo znie ako slová najvyššieho uznania