Reakcia na: 810zssk #1193:
Vyzerá to nádejne, ale na nejaké väčšie závery si ešte treba počkať.Inak dá sa niekde nájsť aj vekové rozloženie a stav imunizácie u pozitívnych v Dánsku (celkom dôležité údaje pre interpretáciu týchto grafov)?
jedine jasne je to IC

N/A
Vo výhľade na rok 2022 JPMorgan očakáva, že hlavný americký akciový index S&P 500 vzrastie o takmer 8 % na 5050 bodov.
Akcie rozvíjajúcich sa trhov vykážu rast o 18 %. Pri výnosoch 10-ročných amerických štátnych dlhopisov, ktoré sú kľúčovým ukazovateľov nákladov na pôžičky vo svete, JPMorgan očakáva do konca budúceho roka vzostup na 2,25 %.
„Podľa nášho názoru bude rok 2022 rokom úplného globálneho zotavenia, ukončenia pandémie a návratu do normálnych ekonomických a trhových podmienok, ktoré sme mali pred vypuknutím covidu-19,“ povedal hlavný analytik JPMorgan pre globálne trhy Marko Kolanovic. (čtk, reuters)
Podľa Denníka N a vidíte, že je to plánované