Reakcia na: Jano14 #56157:
Bez zatrolejovania Sasovej sa MHD ako napr. v Žiline urobiť v BB proste nedá. To je fakt. Buď úplne zrušenie trolejbusov, alebo prestupy a zvyšok riešiť cez Karlovo - Foncordu 24kou a priemysel juhozápad 90tkou / 29tkou z návrhu. Zvyšok Radvane a Foncordu s prestupmi s dostatočnou frekvenciou a rovnomerný rozložením. Tak to proste je.

draxter
No ak by bola 1 kĺbová celá, dajme tomu. Ale potom treba konečne niečo urobiť s linkami 2 a 21. Využiť tie tri baterkáče na predĺženú linku 2 a 21 točiť už pri Tescu