Dúfajme, že tých 7 trolejbusov bude kĺbových...potom by to dávalo ako taký význam. Tých 36 vozov mi moc zmysel nedáva ale ok. V reále to zas dopadne tak, že všetky Citelisi pôjdu na vyradenie a najstaršie urbany skončia v ZH a nejaké rapídne navýšenie obslužnosti sa konať nebude hoci nepochybne reorganizácia MHD je potrebná.
Vtedy ešte veľmi nefičali celoplošné fólie, poctivo sa lakovalo.
)
draxter
No ak by bola 1 kĺbová celá, dajme tomu. Ale potom treba konečne niečo urobiť s linkami 2 a 21. Využiť tie tri baterkáče na predĺženú linku 2 a 21 točiť už pri Tescu