LUK: s Povodim nic nemam (poznam skor Povodie Dunaja, pri Riviere
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.

bigmac
gong...karlovo namesti. aka skoda, ze dnes to uz nie je pravda, vela sa mi to pacilo. zastavka so svetlami, jazda vyhybkou proti hrotu do odbocky vpravo, 35metrov vybehu a dalsi oznacnik vedla schodov do vestibulu stanice metra b. take vacsie nam.l.stura na prazsky sposob aj s mostom...