Reply on: Kami #3300:
Tulská I. by mohla byť aj Tulská, aj keď to veľmi nesedí do Vladových zásad. Aj Starohorská otočka by mohla ostať, ale máme aj Starohorskú, takže zastávka pri učilišti musí mať iný názov. A slúži v podstate len pre študentov, takže...Keď to dorobím, tak Ti to pošlem na pripomienkovanie (aj všetkým ostatným záujemcom).

bigmac
gong...karlovo namesti. aka skoda, ze dnes to uz nie je pravda, vela sa mi to pacilo. zastavka so svetlami, jazda vyhybkou proti hrotu do odbocky vpravo, 35metrov vybehu a dalsi oznacnik vedla schodov do vestibulu stanice metra b. take vacsie nam.l.stura na prazsky sposob aj s mostom...