Reply on: Danny #3282:
Neviem, či si počul aj nejakú inú melódiu, ale pokiaľ viem, tak okrem pípnutia v závislosti, či sa jedná o celé alebo zľavnené cestovné, je možné "melódiu" počuť v prípade, že si zakupuješ CL do II. tarifného pásma.
Danny
Pri polovicnom cestovnom citacka cipovych kariet vyda nielen 2x ton, ale uz aj melodiu (asi podla typu majitela polovicneho cestovneho).
A o tom TESCObuse stale ani zmienky