Názov zastávky má byť v prvom rade stručný a výstižný.
Danny #3257: mňa to až tak neirituje, oveľa viac mi vadí napr. "THK,Tennis-squash centrum". Takýto reklamný názov zastávky by som nikdy nepovolil ani keby platili milión ročne...
Inak, skúsenosti z iných miest, napr. Prešova al. BA ukazujú, že dopravca môže pri určovaní názvu zastávky použiť trebárs aj fantáziu (že nazve zastávku Pod lesom - ak tam nič iné nie je) - alebo použije nejaký iný názov, povedzme zo základnej mapy SR - a tento vlastne časom zľudovie.
Danny #3257: mňa to až tak neirituje, oveľa viac mi vadí napr. "THK,Tennis-squash centrum". Takýto reklamný názov zastávky by som nikdy nepovolil ani keby platili milión ročne...
Inak, skúsenosti z iných miest, napr. Prešova al. BA ukazujú, že dopravca môže pri určovaní názvu zastávky použiť trebárs aj fantáziu (že nazve zastávku Pod lesom - ak tam nič iné nie je) - alebo použije nejaký iný názov, povedzme zo základnej mapy SR - a tento vlastne časom zľudovie.


Majkl
Bol som v Martine - ajhľa majú mesačné a štvrťročné lístky (síce na limitovaný počet jázd, ale je to určite lepšie riešenie ako v BB). A opravte ma ak sa mýlim, v Bardejove majú tiež klasické mesačníky a štvrťročné lístky!
Ešte k MT: bol som tam v nedeľu - intervaly boli husté (a nepravidelné) a vozidlá obstojne zaplnené.