Reply on: Danny #3282:
Neviem, či si počul aj nejakú inú melódiu, ale pokiaľ viem, tak okrem pípnutia v závislosti, či sa jedná o celé alebo zľavnené cestovné, je možné "melódiu" počuť v prípade, že si zakupuješ CL do II. tarifného pásma.
Majkl
Bol som v Martine - ajhľa majú mesačné a štvrťročné lístky (síce na limitovaný počet jázd, ale je to určite lepšie riešenie ako v BB). A opravte ma ak sa mýlim, v Bardejove majú tiež klasické mesačníky a štvrťročné lístky!
Ešte k MT: bol som tam v nedeľu - intervaly boli husté (a nepravidelné) a vozidlá obstojne zaplnené.