Reply on: Danny #3282:
Neviem, či si počul aj nejakú inú melódiu, ale pokiaľ viem, tak okrem pípnutia v závislosti, či sa jedná o celé alebo zľavnené cestovné, je možné "melódiu" počuť v prípade, že si zakupuješ CL do II. tarifného pásma.
LUK
A k hustote spojov: V BB cez víkend aj bez toho 'skapal pes' a naša hustota dopravy to ešte podporuje...