Reakcia na: Majkl #3266:
Áno, dve písmená sú málo, preto som navrhol štyri. A konečná by bola vypísaná celá. "Sásová, poliklinika" nie je veľmi upresňujúce:-). Keď sa vyjadria aj ostatní, tak sa dúfam dopracujeme k nejakému väčšinovému kompromisu:-).

LUK
A k hustote spojov: V BB cez víkend aj bez toho 'skapal pes' a naša hustota dopravy to ešte podporuje...