Reply on: Danny #3282:
Neviem, či si počul aj nejakú inú melódiu, ale pokiaľ viem, tak okrem pípnutia v závislosti, či sa jedná o celé alebo zľavnené cestovné, je možné "melódiu" počuť v prípade, že si zakupuješ CL do II. tarifného pásma.
Majkl
Ad číťačky pri každých dverách: uvažovali o tom aj v Plzni, ale potom to zhodnotili tak, že je to zbytočne drahé a len to odradí cestujúcich.