Reply on: Kami #3300:
Tulská I. by mohla byť aj Tulská, aj keď to veľmi nesedí do Vladových zásad. Aj Starohorská otočka by mohla ostať, ale máme aj Starohorskú, takže zastávka pri učilišti musí mať iný názov. A slúži v podstate len pre študentov, takže...Keď to dorobím, tak Ti to pošlem na pripomienkovanie (aj všetkým ostatným záujemcom).

Danny
Ked uz nevedia dat obycajnu tabulku o cisle linky na viacerych paneloch, okrem celneho?!