Reply on: Vladimír #3302:
Nemýľ si Byt. podnik a SBD. Ja napr. neviem, čo spravuje Byt. podnik:-).Sám som bol prekvapený, kam až siaha Sásovská cesta:-).
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Ja som názvy vyberal len podľa mapy. Faktom je, že máte veľmi blbé uličné názvoslovie, príliš dlhé ulice... Ale ja som bol v BB len párkrát, originál Bystričania by mohli skôr povymýšľať jednoduché názvy, ktoré sa pre dané oblasti tradujú a do máp sa nedostali.
Kami
Povodie by som hladal na Uhlisku, na Partizanskej je ex StVaK.
Zastavku pod I/66 by som nazval skor Stavebna, miesto BBDS staci SAD. Jednoducho SAD.
Fatranska+Ruzova mozme nazvat skor Beskydska. Ruzova moze byt TASR, teraz tam spravili schody tak mozu mat aj zastavku. A studenti UMB tiez lepsie potrafia na Ruzovu.
Konecne zastavky mozu ostat:
Tulska je priebezna konecna, musi ostat.
Starohorska je tiez dobra. S prizmurenim oka sa rovnako moze volat aj zastavka pri Bille.