LUK: s Povodim nic nemam (poznam skor Povodie Dunaja, pri Riviere
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.

Kami
Povodie by som hladal na Uhlisku, na Partizanskej je ex StVaK.
Zastavku pod I/66 by som nazval skor Stavebna, miesto BBDS staci SAD. Jednoducho SAD.
Fatranska+Ruzova mozme nazvat skor Beskydska. Ruzova moze byt TASR, teraz tam spravili schody tak mozu mat aj zastavku. A studenti UMB tiez lepsie potrafia na Ruzovu.
Konecne zastavky mozu ostat:
Tulska je priebezna konecna, musi ostat.
Starohorska je tiez dobra. S prizmurenim oka sa rovnako moze volat aj zastavka pri Bille.