LUK: s Povodim nic nemam (poznam skor Povodie Dunaja, pri Riviere
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.

LUK
Nemal som vtedy pri sebe mapu, takže niekde som strieľal od boku. Už som niektoré korigoval. Napr. Fatranská+Pri škôlke by som dal Gerlachovská. Pod cintorínom je ulica do starej Sásovej, takže skôr Chabenecká. Študenti z UMB chodia asi viac na Ďumbiersku, ZŠ.