LUK: s Povodim nic nemam (poznam skor Povodie Dunaja, pri Riviere
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
Vladimír
Navrhovanú zastávku "Povodie Hrona" by som však ja nazýval "Bytový podnik" - v zmysle tých zásad, ktoré som písal, by sa mala uprednostniť inštitúcia, ktorú využíva viac obyvateľstva. A myslím, že oveľa viac Bystričanov má čo dočinenia s Bytovým podnikom ako Povodím Hrona
Súhlasím so zastávkou Chábenecká, názov Pod cintorínom by mýlil, keďže o zastávku ďalej je ulica, ktorá sa nozaj Pod cintorínom volá.
Navrhovanú zastávku Sásovská by som neodporúčal - ulica ústi k ďalšej zastávke MHD. Skôr by som dal Agátovú.
Súčasnú zastávku Ďumbierska, ZŠ by som nazval tiež, ako to tu bolo navrhované - Beskydská.
Zhodujeme sa aj vo viacerých ďalších názvoch.
Ešte k tomu Aurisu - nechcem do toho rýpať, ale čo tak "Viadukt"? ?