iMHDaci: Mate zaujem o polokosele s logom iMHD? Ak ano, ozvite sa mi na mail. Ostatni, teda nie autori stranok, prosim, zatial sa neozyvajte. Dakujem.
(presnost 95%), rovnako aj podla mapy.

), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Petik
Hodil som to na net: http://www.karak.borec.cz/MHDBBzastavky.xls
Je to excelovsky subor, 37kB.
Musim vsak povedat, ze niektore nazvy uvedene tu sa mi pacia viac ale v niektorych sme sa pozoruhodne trafili (U Kucbela:) a dalsie )