http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=33599
Pomerne dojímavý článok (aj) o EMteste. Dočítate sa napríklad, že "EMtest dodala slovenským podnikom mestskej hromadnej dopravy (MHD) a Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) väčšinu elektronických informačných tabúľ..."
Zaijímalo by ma (ale teraz úprimne), kde tie tabule sú. Lebo zo SAD-iek takmer nikto tabule nekupuje. Najvyšší počet elektronických informačných tabúľ je sústredený v mestských DP, kde má trh podelený BUSE a R&G.
Pomerne dojímavý článok (aj) o EMteste. Dočítate sa napríklad, že "EMtest dodala slovenským podnikom mestskej hromadnej dopravy (MHD) a Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) väčšinu elektronických informačných tabúľ..."
Zaijímalo by ma (ale teraz úprimne), kde tie tabule sú. Lebo zo SAD-iek takmer nikto tabule nekupuje. Najvyšší počet elektronických informačných tabúľ je sústredený v mestských DP, kde má trh podelený BUSE a R&G.
). A staci dokupit 2 solo a 2 klby, ci 3+1.
. Prospieva to ich stavu.
PIT
Takisto by ma zaujímalo, či je až tak veľký záujem na tom, aby L10 zachádzala cez Partizánsku cestu (namiesto Ďumbierskej), resp. či je reálny záujem cestujúcich a skutočne nastupujú a vystupujú na zastávkach na Partizánskej ceste (kde je len pár rodinných domov a priemyselné zóny, kam v noci asi nikto nechodí) alebo je až tak veľký záujem o Kynceľovú, rázc., či to len na mape lepšie vyzerá, že nočné linky obsluhujú väčšiu plochu? Neviem, či by opäť nebolo vhodnejšie sa vrátiť k pôvodnej trase cez Ďumbiersku, čím sa navyše môže znížiť zbytočný jazdný výkon a zrýchliť preprava a tým aj obeh vozidiel. Samozrejme opakujem, že to záleží od záujmu cestujúcich, z ktorých sú ale nakoniec reálne zaujímaví asi len obyvatelia Kynceľovej, prípadne Senice, ak by sa im chcelo ísť pešo.
Ozaj v Blave od 1. mája zvyšujú cestovné o 9%.