Pit: o potrebe 26 hovori nieco jej vytazenost. V spicke je akurat, v sedle poloprazdna, vid interval. Myslim ze vznik 21 by nepriniesol efekt. V sucasnej trase (po Rudohorskej) doplna 22.
20 by jazdila okruh Rudohorska - Karpatska - Dumbierska rano jednym, poobede druhym smerom. Problem je s akutnostou (ne)obsluhy Javornickej. Uz sa o tom diskutovalo a nielen u nas.
Nocak je pri sucasnej tarife dost drahy. Obsluha Kyncelovej ma hadam vacsi zmysel ako Rudlovska. Je totiz v pesom dosahu. Takisto dolna Sasova. Chodievam peso, aj od Rudohorskej. Asi by presmerovanie neprinieslo osoh a uskodilo (hoci ich je malo) obyvatelom tych vychodnych casti. Navyse, ide sa popri SAD.
20 by jazdila okruh Rudohorska - Karpatska - Dumbierska rano jednym, poobede druhym smerom. Problem je s akutnostou (ne)obsluhy Javornickej. Uz sa o tom diskutovalo a nielen u nas.
Nocak je pri sucasnej tarife dost drahy. Obsluha Kyncelovej ma hadam vacsi zmysel ako Rudlovska. Je totiz v pesom dosahu. Takisto dolna Sasova. Chodievam peso, aj od Rudohorskej. Asi by presmerovanie neprinieslo osoh a uskodilo (hoci ich je malo) obyvatelom tych vychodnych casti. Navyse, ide sa popri SAD.
). A staci dokupit 2 solo a 2 klby, ci 3+1.
. Prospieva to ich stavu.
PIT
Takisto by ma zaujímalo, či je až tak veľký záujem na tom, aby L10 zachádzala cez Partizánsku cestu (namiesto Ďumbierskej), resp. či je reálny záujem cestujúcich a skutočne nastupujú a vystupujú na zastávkach na Partizánskej ceste (kde je len pár rodinných domov a priemyselné zóny, kam v noci asi nikto nechodí) alebo je až tak veľký záujem o Kynceľovú, rázc., či to len na mape lepšie vyzerá, že nočné linky obsluhujú väčšiu plochu? Neviem, či by opäť nebolo vhodnejšie sa vrátiť k pôvodnej trase cez Ďumbiersku, čím sa navyše môže znížiť zbytočný jazdný výkon a zrýchliť preprava a tým aj obeh vozidiel. Samozrejme opakujem, že to záleží od záujmu cestujúcich, z ktorých sú ale nakoniec reálne zaujímaví asi len obyvatelia Kynceľovej, prípadne Senice, ak by sa im chcelo ísť pešo.
Ozaj v Blave od 1. mája zvyšujú cestovné o 9%.