Do BA prisiel novy nizkopodlazny t-bus skoda tr21 - pre tych co este nevedia
), cize Diago ma bordovu Karosu C 734.0x. Nevidel som ziadny oznacnik, ani vyvesku. Zastavky ma spolocne s SAD.
.

Dufam, ze mi aspon prepisu tych cca 350Sk co som tam mal-lebo to nedokazala ta brzda na predajnom mieste precitat z karty. K tej krave co tam obsluhuje zakaznikov sa ani nemienim zmienovet (hoci jej kolegyna spred tyzdna bola neporovnatelne milsia) :-(((

, tu Karosu uz videl Petik. Akurat stale nevieme co tam robi.
Vladimír
Tak?
V Nitre, Žiline a Martine sú pri časových CL síce tiež obmedzenia jazdami, ale tie jazdy tým, že sú časovo obmedzené sú podstatne lacnejšie ako v BB, a to ich ešte možno z ČK odpísať pri ktorýchkoľvek dverách.
Čo sa týka turistických CL:
> 24h CL: Myslíš, že sa nenájde človek, ktorý navsšívi BB, ktorý prišiel vybaviť 3 veci - jednu na Podháj, druhú v centre, tretiu v Sásovej? Prečo ho nútiť ísť autom? Prečo mu radšej nepredať turistický CL?
> Týždenný CL: Tu už hádam ani niet slov. Návštevník mesta, ubytovaný mimo centrum, s pravidelnou cestou ubytovanie - centrum a späť, nejaký výlet do Harmanca, cesta stanica - ubytovanie a späť atď....
Osobne si myslím, že za šialeným systémom MHD v BB sa skrýva neschopnosť mesta (vieme, že je "trošku" vo finančných problémoch). A pravdepodobne by pomohlo odčlenenie MHD z BBDS a vytvorenie samotnatného MESTSKÉHO DP.