HALLO!!!
Prosim vas, nemohli by ste mi povedat aspon jeden nazov fontu z tych dvoch pouzitych na transparentoch v BA??? btw. kolko zabera gBUSE?
Prosim vas, nemohli by ste mi povedat aspon jeden nazov fontu z tych dvoch pouzitych na transparentoch v BA??? btw. kolko zabera gBUSE?


A vidiet 2215 bol zazitok-radsej ho nevidiet!...
Ferro
eliny: mna stve ze po cca 20tej hodine eliny v meste "vymru", ked si magistrat objednava do 23tej, tak nech aj dovtedy jazdia a nie len do 19tej.