Reakcia na: frenky #8968:
Nie pravdepodobne,ale urcite:-)Piatok robili klimu a vlastne vdaka tomu,ze to zle urobili tak zhodilo vsetky remene:)


Takze nehoda s trolejbusom nemohla byt 30.4.
Alebo vie niekto nejake rozumne vysvetlenie?
nejaky Ik. 435 pravdepodobne zo 4. DPA, kedze vikendovu 405 ma na starosti Petrzalka

Jano
- od 6:18 h. do cca 6:55 h. stala premavka elektriciek liniek 1, 5 a 12 na zastavke Alexyho v Dubravke smer mesto. Dovodom bola pravdepodobne bitka v druhom vozni na linke 5/4 ( c. vozidla neviem ), pri ktorej jeden z ucastnikov vypadol z elektricky pricom narazil do oporneho stlpa zastavky a pravdepodobne sa tazko zranil. Elektricka bola nahradena ZV a teraz tam je 7909-10