Reply on: Tomas #8967:
Ale niekam som sa ponahlal a nesla mi nastastie len jedna 202ka. A nesla potom ani z mesta, a to by stihol zalozak prist aj z Malaciek. Pod mostom vzdy trci dvesto zalozakov, a nepoznam dovod preco jeden nemozu dat napr. na nejaku pokazenu 202ku a pod.

Jano
- od 6:18 h. do cca 6:55 h. stala premavka elektriciek liniek 1, 5 a 12 na zastavke Alexyho v Dubravke smer mesto. Dovodom bola pravdepodobne bitka v druhom vozni na linke 5/4 ( c. vozidla neviem ), pri ktorej jeden z ucastnikov vypadol z elektricky pricom narazil do oporneho stlpa zastavky a pravdepodobne sa tazko zranil. Elektricka bola nahradena ZV a teraz tam je 7909-10