Reply on: Andy #8973:
no jo, ale to by nesmeli byt dispeceri taky inteligenti, ako ked som im raz vecer volal ze preco uz 3/4 hodiny nesiel ziaden trolejbus tak som dostal odpoved ze je strhnute vedenie a na moju otazku ze co tak skusit zalozak mi zacali vysvetlovat ze trolejbusovy zalozak tadial neprejde lebo je strhnute vedenie... Potom sa divili ked som ich zacal otravovat s tym ze co tak autobusovy zalozak (este som im povedal aj evidencko toho co standardne staval na hl. stanici
) tak sa divili ze neaky som moc mudry, nastastie to vrbusti medzitym rozchodolili a trolejbusy sa pomaly objavili na svojich linkach...
Andy
1. Vodicovi trolejbusu 6263 vrchari na Kollarku zakricali, ze moze ist po normalnej trase, hoci sa mal uz tocit na Kollarku. Boli tam dvaja dispeceri, ktori si to vsak nevsimli, tak potom nadavali. Potom ten voz isli zhanat. Kedze medzitym zrejme vypli prud v okoli Hodzovho namestia, tak sa nemal ako dostat naspat. Pravdepodobne isiel okolo vozovne, cez Kramare a cez mesto a potom sa vratil na linku 208, pretoze sme ho nevideli prist zo smeru z Hodzovho namestia..
2. Kvoli nasprostlemu grafikonu(vodici nemali vyrovnavacie prestavky na konecnych) meskali vsetky Xky(4098 a nejaka 415ka) cca 7 minut. Niektore nezachadzali na Kollarko, takze sa nedalo ani prestupit... No zase sa posralo co sa dalo. Ako vzdy.