Reakcia na: NEOPLAN #7860:
...a ta 48ka by mohla chodit do Lamaca cez Kacin ;))) Ja by som skor spravil ine - linky 38 a 43 by robili 2-3 vozy podobne ako linky 31 a 39 a striedali by sa tak, aby bol na oboch linkach rozumny pravidelny interval - nie ako teraz


frenky
to all> vie mi sakra niekto povedat, preco strasne vela ludi vyprava aka je 28 rano plna a ze deticky sa nemaju ako dostat do skoly. Ved im tam chodi o 7:35 skolsky spoj.
Ked uz sme pri tom, tie deti by podla mna boli aj radi, keby sa do tej skoly nedostali!
A este k novinke a uz koncim:
NACO bude premavat X11 az na Komisarky? Nedal sa spravit prestup medzi X11 a X5 pri Vozovni?