Ta 28 a 29 ma zladene len niektore odchody,...lebo 28 ma interval 60min. a 29 ma 35min. V tomto pripade, ked som cestoval, tak zladene byt mali, ale ide aj o ine odchody. A s tym cakanim na pripoj by to veru nebolo od veci.
M: ZV 2109/3; ZV 2401/11
Z
V našich podmienkach asi viac než nerealizovateľné...z veľa uhlov...Hmotná zodpovednosť vodiča za pridelené vozidlo, tiež skutočnosť, že mnohé v našom meste ešte stále funguje systémom:čo nie je zabetónované, alebo na reťazi...ufff...
Poďme modelovo: dalo by sa to využiť jedine na takých konečných, ktoré "naväzujú" na trať: Vazovova/94 napríklad, prípadne 76 na Povodí...a iba tam, kde je relatívne malý prestoj...lenže ako si potom odpočinie vodič, keď naň bude cez jeho povinnú prestávku pozerať niekoľko párov očí? A konečné, kde sa dá odísť na sociálku...tam je prestoj v prospech vodiča rádovo 10-20 minút...a keby mal vo vozidle cestujúcich a odišiel by na sociálku..nnno