Krátko po 8 to obnovili už, takže linky 212, 204, 209 premávajú po svojich trasách, akurát išli 212 tak cca 2 min po sebe hneď dve. Voz 1824 (reklama Banco) krátko po 8 ako PV na Hodžovom na zastávke smer Kollárko, po ani nie 5 min sa pobral preč, neviem čo tam robil, či to nebol voz z NAD za tbusy???
... myslím ž epri nich by to nebolo až tak zlé .)
david1
Mne tam chýba obratisko cca. pri Technopole, kde by sa mohla točiť posilová linka na spôsob Vinohradov či Karlovky.
Po dokončení trate budú mať ráno ľudia v okolí Muchovho nám problém sa dostať do spojov.
O pár rokov týmto tempom pribúdania áut budú mosty upchaté permanentne.