Reply on: Petto #162745:
Ani teraz si nerobia ťažkú hlavu v Petržalke obiehaním vozidiel. Ako príde tak odíde...Pri obratisku môžu dobudovať prepojenia ,aby sa vedeli vozy obehnúť.
Škoda že aj to dočasné obratisko neurobili klasické ako bolo v pláne. Pre tých cca. 7-8 rokov či koľko im bude trvať dostavanie trate by sa tam v pohode uživilo.
Mohla sa tam L6 posunúť aj dnes.
... myslím ž epri nich by to nebolo až tak zlé .)
david1
Mne tam chýba obratisko cca. pri Technopole, kde by sa mohla točiť posilová linka na spôsob Vinohradov či Karlovky.
Po dokončení trate budú mať ráno ľudia v okolí Muchovho nám problém sa dostať do spojov.
O pár rokov týmto tempom pribúdania áut budú mosty upchaté permanentne.