Reakcia na: d3k0 #15860:
Linka 21: Nehovoris mi nic nove. Vcera som isiel 12+20. Keby ta 12-ka nemeskala 8 minut... (a to kvoli zmeskanemu KRABUSTovi pred nami). KUA. Nic nefunguje, do smradokolu sa nezmestim, tramvaj meska... Ide to do p... s MHD v tomto meste. Este k tomu ked ti pride serbel 7813+7814, to nie je elektricka, to je humus. A o vozidlach na linke 20 nemusim pisat...
, 2944, 2401, 2408

Neo
a ked chces monitorovat, odporucam 21 okolo 7mej rano z dnv:-)
btw. Nas MIU uz rozhodol o "novom obratisku linky 21 pri ZST DNV", z coho som vydedukoval ze linka 21 sa bude kratit. Avsak ak si myslia, ze VW a 40% cestujucich s tym bude suhlasit, tak su na omyle. A robit 121 kt. bude mat o 1 zast. menej, nema zmysel. Fakt neviem, preco sa nerozhodli pre hriadky...
ad. zastavky. Zastavka na pasekach: vystupiste sa presunulo na nastupiste, a nastupiste na zastavku 54,56, ktora sa posunula o 20m k vychodnemu. Citujem obyvatelov sidliska "na pasekach":
"to sa moze 52 otacat rovno na vychodnom". Takze takyto pasekonazor vladne ;-p