Ohladom HLST:
Dnes som tam isiel vypravit Warsavu, tak som tam v tom case isiel. Teda trochu skor. Isiel som 201 a pri vjazde na obratisko o cca 19:25 som videl ako pred vyhybkami stoji 7301+7302 (ano, ta, co ju tam skro roztrhlo) a mala otvorene dvere... Takze asi to radsej zastavil pred vyhybkami. Mimochodom, pri Ymce smre predbiehali vykapaty 6635...
Zo stanice som sa viezol na Vinohrady, odtial domov, takze co tam bolo potom, to neviem. Ale tie vyhybky su naozaj v strasnom stave.
Dnes som tam isiel vypravit Warsavu, tak som tam v tom case isiel. Teda trochu skor. Isiel som 201 a pri vjazde na obratisko o cca 19:25 som videl ako pred vyhybkami stoji 7301+7302 (ano, ta, co ju tam skro roztrhlo) a mala otvorene dvere... Takze asi to radsej zastavil pred vyhybkami. Mimochodom, pri Ymce smre predbiehali vykapaty 6635...
Zo stanice som sa viezol na Vinohrady, odtial domov, takze co tam bolo potom, to neviem. Ale tie vyhybky su naozaj v strasnom stave.
A ja uz viem preco som si nemohol spomenut ako vyzera 8144 ked som si myslel ze je to Vrakosa hehe... Na 8144 su cisla velke, pretoze jej povrchova uprava este pamata Brezneva zatial co tie 8-tisicky su striekane relativne nanovo.
frenky
A co sa tyka tej serblosti 8001-8005 neviem posudit, kedze som sa nimi nikdy neviezol.
O 8005 akurat viem, ze je to ex 1045
all> inak teraz si rychlo neviem vybavit: aj 8005 ma tie male cervene ev. c. na bokoch prednej masky?