Elektricky nechodia v useku Stavebna fakulta - Hlavna stanica. Pri vyhybkach su dispeceri a odklanaju 1 2 3 8. Dovod neviem.
And ako Andy
A ja uz viem preco som si nemohol spomenut ako vyzera 8144 ked som si myslel ze je to Vrakosa hehe... Na 8144 su cisla velke, pretoze jej povrchova uprava este pamata Brezneva zatial co tie 8-tisicky su striekane relativne nanovo.
Prave presla okolo Zvaracskeho
xixi. A uz som fakt tixo.
A v protismere dalsie uz spomenute. Kedze ta "moja" dosla -3 a pritom vzadu stala urcite dost, asi sa vsetky tri hadali s dispecermi


frenky
A co sa tyka tej serblosti 8001-8005 neviem posudit, kedze som sa nimi nikdy neviezol.
O 8005 akurat viem, ze je to ex 1045
all> inak teraz si rychlo neviem vybavit: aj 8005 ma tie male cervene ev. c. na bokoch prednej masky?