Reakcia na: J #10793:
Fakt? Ja poznam odtial troch spoluziakov. Obcas tam chodievam. Myslim, ze intervaly su "v norme", Cunovcania by sa skor potesili klbovym vozom.
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
.
Proste rodeo.
). 191: 1210,1825(1827?),1826,1802.
A chodim tam jazdit na kone 
no fasa no fasa
TeBeCe
2824 dnes na 74...
2016 sa pokazil na linke 67 na astronomickej okolo 14.15...
frenky> viem len, ze na linkach 67 a 70 dnes 2708 nebol