No d3k0, to ze tam tych bezkontaktnych strojcekov vela nemaju (a ledva ich dakdo pouziva) bude asi tym, ze minule leto to este nebolo
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.


Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
TeBeCe
5ka zase smerom do dubravky tiez pravidelne meska 4-5minut, takze ide tesne pred jednotkou, ktora tak vozi nanajvys vzduch a mna