Reakcia na: si #10280:
neviem čo ti mám na to napísať, aby som nepoužil nejaký ten vulgarizmus. Hádam len toľko, že máš klapky na očiach a vidíš len MHD. Avšak mesto nefunguje len s MHD.Skús to domyslieť do dôsledkov, keď izraelské televízie budú hovoriť o tom, že v Bratislave ich premiér navštívil hrob jedného z najvýznamnejších rabínov, ktorého hrobka je len nedávno zrekonštruovaná. A možno si pár bohatých židov povie: idem do BA, potom povedia, ako tu bolo a prídu ďalší a ďalší.
Avšak teraz od teba čakám typicky antisemitský výrok: ja tu židov nepotrebujem.
Ba potrebuje prachy a to aj z turizmu.
A to zbytočné S na trati?! No keby tam nemuseli brzdiť kvôli výhybkám a semaforu, tak to uznám, ale inak.
To je super, akoze dvojclenna skupina a 1x50% zlava! 
Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
d3k0
3515 na X17, hlasi zastavky. Sice ticho a nerozumiet tomu, ale hlasi
Tabula na Hl. stanici pekne svieti, ale nezobrazuje nastupistia (zatial). Ale ani za nic neviem zistit vyrobcu
Preferencia pri Zlatych pieskoch - no comment... Semafor je v smere z konecnej umiestneny tak zle, ze ho vodic ani nevidi, kym znacne nepribrzdi pred krizovatkou...
Pesi presun medzi Jancovou a Budkovou je uzasny - po stavenisku, kde nie je ziadny chodnik. Fakt na urovni...
V Juraku stoji nejaka kratka karosa uz so zelenymi pruhmi a starou SPZ. Nevie niekto, co to je za voz?