Inak, nater na 2622 vyzera otrasne. Dalsi plynak by mohol byt modro biely. A potom uz iba ruzovy so zelenymi bodkami...
Dufam, ze len docasne, dnes by celu krizovatku mali pokusne zapnut, mozte sa ist pozriet na ten chaos

, v sobotu na 61
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811
TeBeCe
dnes jazdila teta M. na 7725+26 a treba ju pochvalit, lebo napriek transparentom vylozila dopredu aj tabulu s cielom TUNEL