V tychto dnoch prebieha razia. Revizori chodia ako vzdy pre vianocnymi sviatkami, aby si zarobili nejake money. Ja som sam jedneho predvcerom videl dvoch ako nastupovali do 93/5. Dokonca som ich aj poznal:;!!!!
Nazdar,
dnes som na zastavke Bajkalska videl odstaveny trolejbus c. 6245 (L205), co by ma inak nezaujalo, ale vedla na chodniku stalo auto "Dopravne nehody", tak by ma zaujimalo, co bolo vo veci, ak niekto vie.
Inak bola tam po tretej hodine taka zapcha, ze 39na meskala 16 min. a zo Sabinovskej, odkial som isiel, to po Bajkalsku trvalo 10 minut .
A navyse obe dve cesty co som isiel (39nou), som stretol revizora, kym za posledne 4 mesiace som ho stretol spolu len raz, asi si isli na 39nu posvietit
Dnes bol na 94 4507. Mala ho taká blondína - má ho pridelený? Ako mal by som véééľmi veľa výhrad k jej jazde a spôsobom avšak voz bol vnútri čistý ako voda v horskom potoku tak sa tentokrát zdržím, ale nabudúce už...
Darro:predpokladal som,ze Teba nemoze nejaka vynechana/nieto este 3/L93 prekvapit,ze mas vsetko pod palcom.Inac 4824 asi este nejazdi,no 4830 uz ano,vid zdenko
5: 7827+28
31: 1512
32: 3145
33: 3187, 3704
---
1*: Janko, nemusis sa namahat, vyprava je kompletna a je na 100% v poriadku.
34*: Posledny bude asi 2403/8.
74*: 2918 ako zalozne vozidlo na stvrtom poradi.
81*: 4826 robil jedno kolo zalozak na linke 93 za 4845/9, ktory sa okolo 14:15 vratil
83*: Janko, mrkni na to. Nie som isty:). Diki.
84*: Chybaju vozy s poradim 3, 5 a 7.
203*: 6249 s vodicom v zacviku.
206*: 6285 ako zalozak na stvrtom poradi.
Ev. c. 3604 okolo 14:15 isiel zo stanice niekam hradit daky bus.
P.S.: Pozdravujem vodica autobusu 4214 (81/3) a zelam mu vesele Vianoce a stastny novy rok. Touto cestou mu chcem podakovat za zvezenie zo stanice na Zochovu. Je to velmi mily a priatelsky clovek. Bodaj by bolo takych v DP viac. Zasluzi si pochvalu;).
COLOR: Vymyslel som sposob ako pisat aj ked ti je taka hrozna zima. Chytis pero medzi prostrednik a prstennik a pises. Dokonca to aj vidno:). Mimochodom 17 kompletnych vyprav som este nemal, toto je prvykrat. A to som robil vsetko samostatne. Co ty na to?:)
ALL: Pozna niekto vodica, ktory bol dnes na 81/3? Strasne ma to zaujima.
Tak to je na dnes vsetko. Dufam, ze som na nic nezabudol:).
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.