Reakcia na: Ike #82635:
dané podmienky sú také, že mladiství gauneríci sa nemôžu len tak mirnix-dirnix rozvážať v busoch SL za účelom "zábavy"(čmárať, lámať, rozkrádať, kaziť...) o. i. preto, že nemôžu nastúpiť inde než okolo vodiča, ktorý má počas jazdy prehľad, čo sa mu vo voze deje na rozdiel od mhd, kde sa nastupuje ľubovoľnými dverami a obzvlášť pri dupláku je často priam nemožné vidieť, čo sa deje v zadnom vozni... ?
no ale spoj co ide cez ivanku a bernolakovo ide z Cataje cez Senec, Velky Biel a ostatne dediny... a pochybujem ze taky Catajcan pozna Ivancanov ? tie obce by sa dali prirovnat k BA k miestnym castiam... to mozes povedat aj tu ze na zastavke ta vidia susedia a znamy
Ike