Velmi ma zaujima nasledujuca vec. Preco niektore starsie autobusy (hlavne ikarusy 280) maju omnoho lepsi motor a celkovo aj vykon ako nove ikarusy 415 ci 430? A nejako sa mi nezda ze by mali nove ikarusy top speed iba 73 km/h. Niekedy to fahcia aj rychlejsie :-)))
) diskusných fôr, pridanie cestovných poriadkov priamo z www.dpb.sk a podobné srandičky. Náš update bude ešte dnes, pridaných bude niekoľko fotiek a iných zaujímavostí a zmenených bude aj veľa vecí, ktoré však užívateľ bežným okom nepostrehne.
samozrejme bol tahany tatrovkou. isiel smerom von z mesta, neviete niekto kam a preco?
Vladimir
1. Uplne zatrolejovanu autobusovu linku v Presove momentalne nemame.
2. So zrusenim liniek c. 6,7,9 suhlasim. U liniek c. 6 a 9 aspon v ich sucasnej trase a linka c. 7 moze casom zozrat viac penazi ako vyniest.
3. Hlasitost hlasenia zastavok sa v poslednom case, aspon mne sa tak zda, prijatelne zvysila (okrem voz.c. 85)
Na druhej strane, co sa tyka Trojice, asi malo kto je na to tak nastvany ako ja. Ale tu zial nemohol DP robit nic, pretoze jeho 100% vlastnikom je kto? Mesto Presov. Jedno, co ma tesi, ze vraj uz v Presovskom Korzari na tuto zmenu reagovali rozhorceni cestujuci.