Reakcia na: S499.1023 #71678:
No ja by som doplnkovy predaj zaviedol najprv v divizii elektricke drahy (t-busy a eliny), tam su schopnejsi ludia a potom az v busoch... inak sa vola Horcikova
neviem preco chcete prepocitavat peniaze na konecnej, ked ti da dvacku a mas mu dat za 9 listok tak mu das 11 korun vydavok. Ake peniaze chces prepocitavat?
Vladimír
3) Ak sa nemýlim, od Riviéry až po Devín nie je ani jedna zastávka s automatom. Čiže tento úsek by bol navždy bezplatný? Nikdy by tam totiž nemohol podľa Teba prísť revízor, keďže by to bolo vždy po zastávke, kde nebol automat ?
Re #71630 Mike: Inak... buď máš systém, že vodič fasuje predpísaný počet lístkov, večer odovzdáva tržbu a na výplatnej páske si nájde aj nejakú províziu za každý predajný kus... alebo... si kupuje od zamestnávateľa lístky za jednu cenu a predáva za inú. Ale zinkasované prachy si už necháva a nikomu neodovzdáva, nikto v DP tržbu nepreberá.
Re #71639 Mike: Teraz len prudko laicky. Nie je náhodou problém s prechodom na Euro? Ale možno som tresol blbosť.