Reakcia na: Emo #71327:
Najidealnejsie by bolo vybudovat niekde novu spojku medzi vychodom a zapadom mesta (to asi zostane snom) a potom znizit pocet liniek na Obchodnej na max. 2...Re #71335 AAA: Dostojevskeho - Karadzicova by bola fajn, ale ja by som uvital (toto tiez asi zostane snom) vybudovat z Vazovky trat po trase 94 na Hodzovo namestie a odtial na Zochovu, kde by sa trat mohla rozdelit, do tunela a na nabrezie.. trat by sa potom pripadne mohla potiahnut z Hodzoveho na Hlavnu (ako ide 93).. zacinat by to pripadne mohlo namiesto Vazovky odpojenim sa z trate na Hl. St pri NBS..
Re #71338 Nal Sehel: s tou "dnesnou novou generaciou" nesuhlasim, ale ostatne je zial pravda..
Nal Sehel
zaostalejší ako v CZ politickým rozhodnutím, že SK bude prevážne poľnohospodárska, preto aj presťahovanie veľa strojárstva do CZ.
Prvý post komunistický prezident p. Havel velice odzbrojoval aby sa zapáčil západným mocnostiam, ale odzbrojovalo a rušili sa továrne na zbrane len v SK a dokonca niektoré sa rušili tak, že sa presťahovali do CZ a tam sa vo výrobe bezproblémovo pokračovalo. Po zániku ČaSFR, CZ strana porušila všetky dohody o
zachovaní znakov zástavy atď a pokiaľ bola spoločná republika
česká strana nás vždy klamala a preto zákonite spoločný štát nemal budúcnosť a ja osobne som veľmi rád, že k rozpadu ČaSFR v roku 1993 a došlo.