Martin:
Mozno teraz hej, lenze v BA premavaju Karosy spred 10 a viac rokov; odporucam ti pozret si fotky
PS.: Akonahle som napisal, ze 92 meska cca 10 min, na dalsi den i potom mi isla presne
Turbo: Tie nove Karosy = B9** (vyrabaju sa predsa neskorsie ako 7**, nie) , takze nic...
Mozno teraz hej, lenze v BA premavaju Karosy spred 10 a viac rokov; odporucam ti pozret si fotky
PS.: Akonahle som napisal, ze 92 meska cca 10 min, na dalsi den i potom mi isla presne

Turbo: Tie nove Karosy = B9** (vyrabaju sa predsa neskorsie ako 7**, nie) , takze nic...
Bon-Cu
V bratislavskych urcite
pipat...pip...pip...pip...pip...:-) Az sa na zast. dvere konecne otvoria...Prejde par sec.
a niektori cestujuci to stlaci zas...a pip...pip...pip...:-)))
Aj ked nie som si isty, ci to robia vzdy cestujuci...Mozno niektore SORy
maju taky pipaci syndrom:-)))
J. Haber - No si ma nijako neprekvapil pokial ide o kvalitu cestovania...Al ze sa ti nepacia troliky v pretrzke, el. vo Vajnoroch...A tvoj navrch metra by zrusil setky linky mhd? Tak som to mal chapat?
Asi som predsa len nepochplil...SAk by to bola blbost!