Uh, len sa mi to zda, alebo sa stala mensia zavada a tagy su povolene? Inak nevidim sposob, ako by si tu vymleti sebastredni bloggeri ako dajaky "depony" robili na seba reklamu...
Práve pozerám, že na http://wap.imhd.sk sa zobrazia len smajlíky zo znakov, ale z výberu (#niečo#) sa zobrazí len príkaz. Dá sa s tým niečo urobiť? ?

SufuS
Řepy jsou teď součástí správního obvodu Praha 17, který sdružuje městské části Praha-Řepy a Praha-Zličín. Obě městské části mají logicky své úřady městské části, Praha-Řepy kromě odpovídá za výkon státní správy v celeém zmíněném správním obvodu Praha 17 (ekvivalent pověřené obce/obce s rozšířenou působností v ostatních krajích).