Reakcia na: Joyki #252041:
Prečo sa trochárčiť s Viedňou, keď môžeme zavaliť rovno Benátky.Ľudia sa tu bavia o niečom normálnom - Bratislave a jej satelitoch o prestupovaní. Tak sem niekto príde a zavalí totálnu kravinu o priamom spojení do Viedne a myslí si, že dokázal, že všetci sú blbí, len on je lietadlo. Dokázal ale len vlastnú úbohosť.
Autobus39
Teraz, keď na Čiernej Vode bývam, tak si uvedomujem, že by to bolo bližšie na Miestny úrad vo Vajnoroch než na Obecný úrad v Chorvátskom Grobe. Spojenie autobusom je hrozné, lebo musím prestupovať na Zlatých Pieskoch, kde moc možností nemám a je to nepríjemné miesto na prestupovanie. Tak chodím autom a parkujem v niektorom z obchodných centier v Bratislave, odkiaľ sa dostanem tam, kde potrebujem.
Lístky sú problémom. Kupujem si ich, keď sa rozhodnem pre verejnú dopravu, cez aplikáciu IDS BK. Čítačky v Arrive tie lístky čítať nevedia. Stačí, aby nastupovali traja cestujúci ako ja, čo nie je nijak výnimočné, tak načítavanie lístkov trvá dlhé minúty. Nezávisí to od vodiča ani od cestujúceho ale od slnka, prachu a náhody.
Miestne tabule na Čiernej Vode sa postupne menia. Niekdajšie tabule "Chorvátsky Grob časť Čierna Voda" sú nahradzované tabuľami "Čierna Voda obec Chorvátsky Grob" - tá druhá časť tabule je vždy malým písmom. Videl som to v zahraničí, u nás takéto miestne tabule neboli obvyklé.