Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Ike #241728:
Nie.
Domnievaš sa, že taká úroveň pravopisu, aby sa dalo porozumieť obsahu, je postačujúca?
Reakcia na: Urbanway 2423 #241710:
Mňa by zaujímalo, aká časť cestujúcich zo Záhoria ide až na ASMN a odtiaľ už nepokračujú inak ako pešo.
Reakcia na: Valec #241731:
Inak, sú niekde na internete zverejnené aj vývesky liniek MHD (nemohli by byť zverejnené tu?), pretože niekedy by som si CP rád stiahol, ale nedá sa to?
Reakcia na: birch #241723:
Po vygenerovaní viac ako 2600 vývesiek sme už tiež nazbierali dosť námetov na zlepšenie. Bude sa to riešiť v budúcom roku.
Reakcia na: birch #241729:
To by šlo, keďže by sa možno odchody všetkých liniek do jedného stĺpca aj tak nezmestili.
Reakcia na: Urbanway 2423 #241724:
Mohli by byť zvlášť listy pre pracovné dni, pre prázdniny a pre víkend.
A aj desať označení liniek by sa určite nejako pomestilo, pri najhoršom na úkor veľkosti a presunutia loga Arrivy a idsbk do priestoru poznámky.
Reakcia na: S499.1023 #241726:
Autocorrect na mobile je ťažký. Mal si kvôli tomu problém pochopiť obsah?
Reakcia na: Arrivaderci #241661:
Prepravca je cestujúci, prípadne objednávateľ. Cestujúcich vozí dopravca.
Reakcia na: Ike #241697:
Dnešní relevantný? To je fakt tá slovenčina taká ťažká?
Reakcia na: 3pa3ck3 #241717:
Ešte by sa to možno dalo riešiť tým, že v CP by bola linka 2xx, len neviem, či by všetci pochopili, že sa tým myslia linky 200-299.

#241719
Nie, myslel som, že autobusy by stále mali normálne čísla, len v CP by boli združené, či už cez ten nápis "Regiobus," alebo nejaké označenie 200-299, alebo 2xx.
Reakcia na: 810zssk #241714:
Do toho CP by sa ale podľa mňa nejakých 10 liniek, ako je napr. na Prievozskej nezmestilo, aj keby sa upravil SW.
Reakcia na: Valec #241701:
Ďakujem za odpoveď.

Škoda. Je súčasný stav v oblasti CP "zabetónovaný", alebo sa počíta s priestorom (rozpočtom + kapacitami / prioritou) na ďalšie úpravy, napr. v budúcom roku?
Už za prvých pár dní sme tu pár námetov nazbierali, napr. aj na zmenu v prípade, keď sa používa A4 formát kvôli potrebe miesta na vypísanie všetkých zastávok aj keď spoj má iba minimum odchodov, obzvlášť vypuklé pri nočných spojoch.
Reakcia na: 3pa3ck3 #241721:
Šípku ako majú dojazdy v DPB?
Reakcia na: 810zssk #241719:
Napadlo mi to, lenže čo by potom svietilo na malom displeji, kde sa zobazuje len číslo?
Reakcia na: Dispecer #241718:
Legislatíva neprikazuje regionálku označovať číslom linky.
Reakcia na: 3pa3ck3 #241717:
Myslím že jeho návrh je práveže aby aj na displejoch bolo jednotné označenie.
Reakcia na: 3pa3ck3 #241717:
Čo CP, ono by to snáď bolo v rozpore aj s vydanou licenciou, nie?
Reakcia na: Urbanway 2423 #241709:
Zase by sme došli do štádia, kedy by v CP bola iná informácia ako na displejoch
Reakcia na: gejza #241711:
Ten link ide otvoriť aj bez prihlásenia, ale teda je tam správa a fotografie z cvičenia v priestoroch Stn. Nivy
Reakcia na: Urbanway 2423 #241710:
No len kto to bude dovtedy platiť 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.