Reakcia na: Viko #239085:
Neviem, cestujúcemu môže byť pomerne jedno aké vozidlá si dopravca zoženie, keďže budú musieť spĺňať (pomerne vysoko) nastavený štandard.Mám už nejakú dobu takú mantru že základným znakom dobrého systému lokálnej dopravy je že bežný cestujúci netuší s akým dopravcom cestuje - nemalo by na tom totiž vôbec záležať, štandard má vyplývať z noriem toho-ktorého systému a má byť jednotný.
810zssk
Záujmecovia dnes dostali pokyny k účasti na diaľkovom otváraní ponúk, takže verím že to už definitívne je. Snáď sa dozvieme výsledok hneď v ten deň a nikto nebude mať zas potrebu to utajovať.
Inak na webe UVO nájdeš veľa zaujímavých materiálov k tej zakázke a ak sa zaregistruješ, vieš si nastaviť aj notifikácie k updatom.