Reakcia na: ddenny #233085:
Zaujimava myslienka rozdelit 30 a 37. Pochopil som to teda tak, ze 37 by uz nechodila cez Lamac vobec a isla by po D2 (cez kruhovy objazd pri OBI) az na Patronku.Pozitivum by bolo zrychlenie, co by urcite cestujuci z/do Zahorskej Bystrice ocenili.
Negativum by bolo odstrihnutie spojenia ZB-Lamac, ZB-Tesco Lamac (tu iba jednosmerne, smerom do ZB).
Mozno by to stalo za experiment zaviest expresnu linku po D2 a porovnavat vytazanie, aspon na 6 mesiacov.
N/A
„V roku 2021 plánuje DPB nákup 50 nových 12 metrov dlhých klimatizovaných autobusov a 16 nových klimatizovaných trolejbusov.
V roku 2022 je naplánovaný ďalší nákup a obnova 100 nových klimatizovaných autobusov a 30 plne nízkopodlažných klimatizovaných električiek. "