Reakcia na: fobust #23155:
Ja mam v Pravidlach slovenskeho pravopisu aj v Kratkom slovniku slovenskeho jazyka len slovo "zmena", bohuzial ale nevlastnim uplne posledne vydania: KSSJ mam z roku 1997 (3. vydanie), pricom tento rok vyslo 4. vydanie, PSP mam z roku 1998 (2. vydanie), pricom v roku 2000 vyslo uz 3. vydanie. ;-P
mam tam preklepy...joj..pisala som to "na behu", takze prosim o porozumenie :o)

fobust
88 & 95:
Preco by to tak nemohlo byt? Lebo sa to nikdy tak nerobilo, cestujuci by to nechapali, vsetci su na obede, este nic nedoslo, bolo by to bars zlozite, to sa neda, nebudeme to komplikovat, radsej sa dajako dohodnite a bude pokoj.
Nie ze to niekde bude uverejnene ako citat!