Reakcia na: Peon #229691:
Čo je divné na tom, že tam ide ráno ako služobná jazda? To, že je to prvý spoj odtiaľ neznamená, že tam ten vodič musí bývať, alebo že tam musí voz zostať v noci.
Mesto vzalo svoju žiadosť o predĺženie stavebného povolenia späť nakoľko začalo stavebné práce (oprava prepadnutého poklopu na šachte) a tým pádom nebolo potrebné vykonať znovu konanie o predĺženie stavebného povolenia nakoľko sa začalo so stavebnými prácami. Inak povedané niekto mal dobrý nápad, že opravu prepadnutého poklopu na Molecovej označia ako práce súvisiace s modernizáciou KV radiály - pekná právna kľučka. Čím sa vyhli pripomienkam jedného domovníka v konaní o predĺžení stavebného povolenia.
Peon
Vrátil sa tam aj Slovak Lines jedným spojom popoludní, takže aj Čilistov je už v IDS BK. Žiaľ autobusy obidvoch dopravcov prichádzajú a odchádzajú hneď za sebou (odchod 15:41 h a 15:45 h). http://portal.cp.sk/Data/pdf/L102412_190103_59951.pdf
Teda Slovak Lines ide odtiaľ jeden spoj aj ráno. Tam prichádza ako služobná jazda? Totiž na noc tam nezostáva, lebo predchádzajúci (popoludňajší) spoj sa vracia do Bratislavy.
Cez pracovné dni doobeda, cez obed, večer a cez víkendy + sviatky do Čilistova naďalej verejná doprava nejazdí.
Zaujímavé, že som sa o tejto zmene nikde nedočítal (ani nevygooglil). Akým spôsobom bola cestujúca verejnosť informovaná? Iba zverejnením CP?