Reakcia na: niki7123 #213987:
V takom pripade pouzite linku 61, alebo 74 na Bajkalsku, je to odtial asi 300 metrov: https://goo.gl/maps/7fE2r5ECAkP2Prajem vela stastia na pohovore
ja idem na Presovsku 38.
viete mi poradit? Ako sa dostanem z hlavnej stanice na Prešovsku ulicu? Mam tam pohovor a nevyznam sa v mhd. Dakujem
tomu snad neveris. Problem predsa nie je dialnica ale bratislavske ulice.
Valec
Je nepochybné, že ak bude mať 30k+ obyvateľov, tak koľajová os vedená územím bude nevyhnutná. Pri tých 10k sa to dá hravo zvládnuť navoziť busmi k existujúcej železnici. Koľajovú dráhu Vajnory - Pezinok máš zakreslenú v územnom pláne BSK. Rezerva je vedená práve okolo prameňa a napr. už v dnešnej zástavbe ju máš možno vidieť v lokalite Šúr.
Viac na http://bskgis.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=5d341a303ad142b39be30b237fb0ae12 (vyšrafovane vidno aj územie na zastávbu)