Reakcia na: J #21245:
Presne podla zaciatkov a ukonceni blokov na EU bol ozaj pred rokmi CP 84 prerabany..na 7:30 - 3 spoje v priebehu 8min
na 9:15 - 2 spoje tesne za sebou
na 11:00 - sa nepodarilo,nestihaju to,je tam i 83
na 13:30 - 2 spoje tesne za sebou
neskor - spickovy interval 10min. staci
v smere z EU:
po 12:30 - 2 spoje tesne za sebou
po 15:00 - vlozeny spoj do spickoveho intervalu
po 16:45 - vlozeny spoj do int.(bol)
po 18:30 - dva spoje v priebehu 6min.
..aj samotne odchody z Hrobonky, ci Ovsista su v minutach, ktore predpokladaju zaciatky/ukoncenia vyucovania cela,stvrt,pol,tristvrte..myslim, ze to funguje ozaj spolahlivo, pokial studaci citaju CP, nezaspia, ci su pusteny skor - vtedy je tam riadny interval, i 83 v sidlisku..
k septembru boli mierne posuny kvoli zapcham a tym predlzeniu chronometraze..zaujimave odchody su:
Hrobonka:
7:01 04 09(viem ako "presne"7:30 chodia niekt.profaci,ci studaci
8:45 47
13:01 04
spat z Ovsista
12:30 33
15:05 07
16:47 57
18:32 38
..5 rokov som tam stravil tot pred chvilou..

J
Spectre: Čo sa 39 týka. No tu to nie je také jednuduché ako u 84, ktorá obsluhuje len EU. Záchrana študentov v L39 je v tom, že sa postaví trolejbusová trať na Trnavskej a Vrakunskej ceste, L39 sa zruší, ostane L31 a vznikne L31A s trasou Slávičie - Zochova a späť, respektíve Slávičie - Zochova - Kollárko a späť. Potom by sa dalo, pri nezmenených nárokoch na vzkm pri obsluhe Mlynov spraviť aj ten 5min interval.
Andy: Presne to som mal namysli. Proste spraviť niečo hodné DP tretieho tisícročia, aspoň tie CP nech nejako vyzerajú. Len ma nevysmejte.